Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Politie telt 45.000 mensen bij klimaatmars in Brussel, organisatoren hebben het over 60.000 deelnemers

foto nnieuws rr

45.000 mensen stappen mee in de klimaatmars in Brussel, zegt de politie. 

 

Volgens de organisatoren gaat het zelfs om 60.000 mensen. Leden van de Klimaatcoalitie en bezorgde burgers vragen er meer aandacht voor de klimaatcrisis en eisen meer actie van de verschillende overheden.

 

Aan de mars nemen onder meer heel wat leden van de Klimaatcoalitie deel, een verzameling van verschillende organisaties die het initiatief voor de mars namen. Het gaat om zowat 100 ngo's, vakbonden, mutualiteiten en burgerbewegingen.

Ook jeugdbewegingen, natuurverenigingen, universiteiten, medisch personeel, mensenrechtengroeperingen en politieke partijen zijn vertegenwoordigd, net als bezorgde grootouders en veel jongeren. Zij zullen de grootste impact van de klimaatverandering voelen.  (VRTNWS)

Foto NNieuws rr

Politie telt 45.000 mensen bij klimaatmars in Brussel, organisatoren hebben het over 60.000 deelnemers - foto Van Gelder R

foto nnieuws rr